Nastala doba řešit Vaše restituce

24.03.2021

Na základě zrušení restituční tečky u Ústavního soudu, na čemž jsme se podíleli i my, mají oprávněné osoby jednu z posledních možností, jak úspěšně řešit své restituce.

Restituce oprávněných osob zastupujeme již od roku 2001 a v rámci vypořádání restitučních nároků jsme získali pro naše klienty několikanásobné navýšení původní hodnoty jejich nároků. Jedná se minimálně o desetinásobné hodnoty vypočtené Statním pozemkovým úřadem (SPÚČR).

V mnoha případech byly restituční nároky ze strany Státního pozemkového úřadu ČR (SPÚ ČR) špatně oceněny. Vzhledem k našim úspěchům v přecenění restitučních nároků, jsme silným a rychlým partnerem pro restituenty. Jsme tým plný energie se specializací a know-how v oblasti restitucí v ČR a SR.

Nabízíme bezplatné posouzení a lustraci restitučního nároku a následně navrhneme odpovídající postup vypořádání Vašeho restitučního nároku.

Nesrovnalosti ve Vašem restitučním nároku jsme jako investoři schopni právně zastoupit a vymáhat po státu správnou výši restitučního nároku.

Při lustraci pro jiné oprávněné osoby, jsme často také našli další pozemky, které nebyly ze strany SPÚ ČR řešeny, tedy další nové finanční náhrady ve prospěch oprávněných osob, což je další přidanou hodnotou.


Výhody spolupráce s Restituce.cz:

  • BEZPLATNÉ prověření Vašeho restitučního nároku.
  • Právní zastoupení a lustrace ZDARMA.
  • Možnost okamžitého vypořádání Vašeho nároku.


Reference našich klientů:

Pan Zdeněk:
"Měl jsem restituční nárok v hodnotě 100 000 Kč. Díky panu Cnotovi, který celou situaci důkladně prověřil, se podařilo můj nárok soudně navýšit na 1 200 000 Kč. A za to mu moc děkuji."

Pan Bohuslav:
"Nemám rád jednání se státními úředníky, a ani nemám čas prověřovat hromady dokumentů. Obrátil jsem se tedy se svým restitučním nárokem na pana Cnotu. Věnoval mi čas a můj nárok bezplatně posoudil. Zjistili jsme, že z původního nároku ve výši 49 000 Kč lze po důkladné revizi získat 4 000 000 Kč. Panu Cnotovi moc děkuji a jsem vděčný za jeho pomoc.".

Chcete si ověřit vybrané reference? Obraťte se na nás - propojíme Vás s našimi klienty. 

Potřebujete ověřit Váš nárok? Jsme tu pro Vás.